bursztynowy naszyjnik

autorska biżuteria

obraz z bursztynami i złotą ramką

pomysł na prezent

bursztynowy żyrandol

dekoracja domu

Obraz z bursztynem zawieszonym na ścianie

Obrazy z bursztynem

Każdy z naszych wyrobów powstaje z najwyższą precyzją z zastosowaniem jedynego w swoim rodzaju materiału – bałtyckiego bursztynu. Surowiec ten jest bliski naszemu sercu, ponieważ nasze życie jest ściśle związane z nadmorskimi rejonami. Nasi przodkowie, my sami, a wreszcie pracownia Bursztynowy Dom są związani z malowniczo położoną kaszubską wsią Bojano w województwie pomorskim, a więc z miejscem, gdzie bursztyn traktuje się jak najcenniejszy kruszec. Chcemy, aby nasi Klienci również mogli korzystać z jego dobroczynnych właściwości oraz cieszyć się jego pięknem. Jego uniwersalność i ponadczasowy charakter sprawdzi się w dużych bursztynowych nadmorskich apartamentach oraz w przytulnych pomieszczeniach o niewielkim metrażu.

Tworzymy wyjątkowe dekoracje, które w zestawieniu nadadzą typowo bałtyckiego klimatu każdemu wnętrzu. Projektując i wykonując nasze produkty przykładamy dużą wagę do najdrobniejszych detali, ponieważ zależy nam na zadowoleniu naszych klientów. Jeżeli chcesz, by Twój nadmorski bursztynowy apartament przywodził na myśl nastrój panujący na plaży musisz pamiętać o dobraniu do niego efektownych dodatków. Najlepszy rezultat uda Ci się uzyskać wykorzystując do dekoracji wnętrz elementy, które można znaleźć właśnie nad morzem. Sprawdzą się więc muszle, butelki z piaskiem oraz dodatki wykonane z naturalnego bursztynu, dostępne w naszym asortymencie. W ofercie posiadamy szeroką gamę produktów, dzięki czemu każdy amator Morza Bałtyckiego, z pewnością znajdzie u nas dodatki do swojego nadmorskiego bursztynowego apartamentu.

zobacz więcej

Certyfikat autentyczności

Do naszych wyrobów wykorzystujemy tylko naturalne surowce.
Pewność w tej kwestii daje nam badanie i certyfikowanie bursztynu, które możemy wykonać na życzenie klienta w specjalistycznym laboratorium.

zobacz więcej

Nowości na blogu


Nowa rejestracja konta

Posiadasz już konto?
Zaloguj się lub zresetuj hasło