Uchwyty meblowe z bursztynem

Uchwyty meblowe z bursztynem to produkty, które łączą w sobie atrakcyjny wygląd i funkcjonalność. Jako nieliczni w Polsce wykonujemy luksusowe uchwyty do mebli z wykorzystaniem naturalnego jantaru. Jesteśmy przekonani, że nasze certyfikowane wyroby zyskają uznanie fanów złotych żywicznych bryłek, ale i osób, które dotąd nie miały kontaktu z przedmiotami wykonanymi z bursztynu. Dzięki kreatywności naszych projektantów udało nam się go wykorzystać do produkcji niepowtarzalnych akcesoriów do mebli, co pozwala spojrzeć na ten surowiec ze zupełnie innej perspektywy. To już nie tylko materiał na klasyczne ozdoby, ale również uchwyty i gałki do drzwi z bursztynem oraz inne elementy wyposażenia współczesnych wnętrz.

 

Co wyróżnia nasze luksusowe uchwyty do mebli?

Nasze luksusowe uchwyty do mebli z bursztynu to przede wszystkim akcesoria z najwyższej klasy materiałów. Do ich wyrobu stosujemy:

    •  naturalny bursztyn w wybarwieniu koniakowym, mlecznym lub wiśniowym,

    •  kryształy Swavorskiego,

    •  pozłacane srebro,

    •  chromowaną stal o różnych rodzajach wykończenia.

W ofercie mamy wiele modeli o odmiennym wzornictwie, dzięki czemu można je dopasować do stylu konkretnego mebla. Mamy klasyczne okrągłe uchwyty meblowe, jak i znacznie bardziej dekoracyjne – z bursztynem otoczonym ażurowymi dekorami. Niezależnie od wzoru umieszczona w centrum uchwytów mozaika bursztynowa zostaje oprawiona w materiał na stałe, zatem uchwyt pozostanie nienaruszony przez długi okres eksploatacji.

Aktywne filtry

Nowa rejestracja konta

Posiadasz już konto?
Zaloguj się lub zresetuj hasło