Bursztyn w klamkach – rozwiązanie nie tylko dla bogaczy

Kategoria: Aktualności Dodano: Komentarz: 0 Wyświetlenia: 374

Klamki z bursztynem to interesujący sposób na wprowadzenie do wnętrza domu elegancji i niepowtarzalnego stylu. Wykonane z metalu i ozdobione ręcznie polerowaną mozaiką bursztynową, stanowią wyjątkowy element wyposażenia, który przyciąga wzrok i dodaje blasku pomieszczeniom. Warto zatem przyjrzeć się bliżej temu rozwiązaniu, które nie jest zarezerwowane jedynie dla osób z grubym portfelem.

Wprowadzenie ciepła i blasku do wnętrz

Klamki z bursztynem to doskonały sposób na wprowadzenie do wnętrza ciepła i blasku, które kojarzą się z tym wyjątkowym surowcem. Każdy model jest inny, dzięki zastosowaniu naturalnego, polskiego bursztynu o różnorodnym wybarwieniu i układzie żywicy. Uniwersalna forma, trwałe materiały oraz precyzyjne wykończenie detali sprawiają, że ręcznie wytwarzane klamki do drzwi wewnętrznych będą stanowić modny i praktyczny element wyposażenia domu przez długie lata.

Bursztyn – surowiec o strategicznym znaczeniu

Mimo że przemysł bursztynniczy dynamicznie się rozwija, a zapotrzebowanie na wyroby z bursztynu rośnie, ten cenny surowiec nie jest uwzględniany w wykazach mających znaczenie dla polskiej gospodarki. Z danych GUS wynika, że w sektorze przemysłu bursztynniczego pracuje nawet do 120 tys. osób, co stanowi niemal równowartość zatrudnienia w górnictwie. Niestety, dostęp do bursztynu jest nadal ograniczony, co sprawia, że klamki z bursztynem traktowane są jako produkty luksusowe i nie są powszechnie dostępne.

Bursztynowy Dom – unikatowe dekory z bursztynu Amber Decor

Firma Amber Decor Bursztynowy Dom oferuje szeroką gamę unikatowych dekorów z bursztynu, które wprowadzają do wnętrz klimat niczym w nadmorskim apartamencie. W ofercie znajdują się nie tylko klamki do drzwi, ale także akcesoria do domu, uchwyty meblowe czy biżuteria. Wszystkie produkty cechują się oryginalnością i doskonałą jakością wykonania, dzięki czemu każdy, kto ceni sobie wyjątkowe aranżacje wnętrzarskie i niebanalne rozwiązania, może zdecydować się na tego typu akcesoria w swoim domu, mieszkaniu, hotelu czy biurze.

Komentarze

Bez komentarza w tej chwili!

Zostaw swój komentarz

niedziela poniedziałek wtorek środa czwartek piątek sobota styczeń luty marzec kwiecień maj czerwiec lipiec sierpień wrzesień październik listopad grudzień

Nowa rejestracja konta

Posiadasz już konto?
Zaloguj się lub zresetuj hasło