Do jakich wnętrz pasują obrazy z bursztynu?

Kategoria: Aktualności Dodano: Komentarz: 0 Wyświetlenia: 118

Chociaż bursztyn kojarzony jest przede wszystkim z biżuterią, z powodzeniem wykorzystuje się go również do tworzenia unikalnych elementów dekoracyjnych wykorzystywanych podczas aranżowania wnętrz. Co więcej, z zastosowaniem tego naturalnego surowca powstają imponujące obrazy, dzięki którym można podnieść wartość estetyczną całego pomieszczenia.

Obrazy z bursztynem

Wciąż niewiele osób wie o tym, że z bursztynu powstają prawdziwe dzieła sztuki. To szlachetny surowiec, który wykorzystywany jest również do tworzenia oryginalnych obrazów. Doskonałym tego przykładem są prace autorstwa Moniki Błaszkowskiej. Artystka w ciekawy sposób łączy bursztyn m.in. z minerałami, skamielinami czy kamieniami półszlachetnymi. Jej kreatywność i talent zostały docenione na wielu prestiżowych pokazach i konkursach. To najlepsze świadectwo tego, że bursztyn może być użyty nie tylko do tworzenia dekoracji, ale również wartościowych dzieł sztuki.

Obrazy z bursztynu doskonale pasują do wnętrz, które inspirowane są nadmorskim klimatem. Z powodzeniem nadają się do luksusowych apartamentów nad morzem, nadając wnętrzom luksusowej aury Marine Maison. Tak naprawdę jednak mogą stać się niesamowitą dekoracją zarówno w pomieszczeniach urządzonych w stylu nowoczesnym, jak i  klasycznym. Przede wszystkim sprawdzą się we wnętrzach, w których widać zamiłowanie do eleganckich, naturalnych materiałów. Z powodzeniem mogą być zastosowane w mieszkaniach prywatnych, gabinetach czy biurach.

Obrazy z bursztynu tworzone są nietypową techniką. Wystające kamienie dają wrażenie efektu 3D. Tego typu dekoracje są nietypowe i wciąż stosunkowo rzadkie, dlatego też wprowadzają do wnętrza wyszukaną ekstrawagancję i wyjątkowość. Polecane są nie tylko miłośnikom tego szlachetnego, naturalnego surowca, ale i koneserom i kolekcjonerom nowoczesnej sztuki.

Poznaj obrazy z bursztynu w naszej ofercie. Zapraszamy.

Komentarze

Bez komentarza w tej chwili!

Zostaw swój komentarz

niedziela poniedziałek wtorek środa czwartek piątek sobota styczeń luty marzec kwiecień maj czerwiec lipiec sierpień wrzesień październik listopad grudzień

Nowa rejestracja konta

Posiadasz już konto?
Zaloguj się lub zresetuj hasło