Klamka z bursztynem w nowoczesnych aranżacjach domów

Kategoria: Aktualności Dodano: Komentarz: 0 Wyświetlenia: 1180

Klamka to element, na który zwraca się uwagę za każdym razem podczas otwierania i zamykania drzwi. Spełnia funkcje użytkowe, ale z powodzeniem może również być traktowana jako istotny element dekoracyjny. W nowoczesnych wnętrzach, w których często dąży się do łączenia funkcjonalności z estetyką, bardzo ważne jest to, aby nawet takie detale jak klamki wyróżniały się walorami wizualnymi. Miłośnicy niebanalnych, a jednocześnie eleganckich rozwiązań aranżacyjnych we wnętrzach z całą pewnością powinni zwrócić uwagę na ręcznie tworzone klamki bursztynowe. To interesujący dodatek, który, stanowi urozmaicenie nowoczesnego designu.

Jak wykorzystać bursztynowe klamki w nowoczesnych wnętrzach?

Złoto północy, bo tak już przed wiekami nazywano bursztyn, być może wielu osobom kojarzy się z blichtrem, pałacowymi i barokowymi wnętrzami, ale tak naprawdę z powodzeniem może być wykorzystane w nowoczesnych, modernistycznych, a nawet minimalistycznych aranżacjach. Doskonale komponuje się z innymi kolorami, wprowadzając przy tym do wnętrz ciepło i blask. Odcienie bursztynu są bardziej dyskretne niż np. modne obecnie złoto. Elementy wykonane z tego materiału, które powinny być stosowane z umiarem, doskonale komponują się zarówno z klasycznym, jak i nieco surowym wystrojem.

Klamka to idealny sposób, aby wprowadzić do aranżacji bursztyn, który najlepiej prezentuje się, jeśli występuje punktowo. Tego typu dodatki będą świetnie prezentować się na tle szarości, czerni lub grafitu. Dodadzą także blasku pomieszczeniom, w których króluje biel lub écru. Dobrze kontrastują też z granatem, czerwienią, fioletem czy głęboką zielenią. Z oczywistych względów lubią też sąsiedztwo kolorów morskich.

Zamów klamki z bursztynem do swojego domu

Jeśli chcesz zastosować w swoim domu niebanalne dodatki, które łączą w sobie elegancję z naturalnością, zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. Zapewniamy m.in. klamki do drzwi z bursztynem. Są one wykonane z metalu, a elementem ozdobnym jest ręcznie polerowana mozaika bursztynowa. Każdy taki detal jest wyjątkowy, wyróżnia się innym układem żywicy i wybarwieniem, ponieważ zapewniane przez nas produkty powstają wyłącznie z naturalnego bursztynu bałtyckiego. Uniwersalna forma, trwałe surowce, niezwykle precyzyjne wykończenie to tylko kilka najważniejszych zalet, jakimi wyróżniają się oferowane klamki z bursztynu.

Komentarze

Bez komentarza w tej chwili!

Zostaw swój komentarz

niedziela poniedziałek wtorek środa czwartek piątek sobota styczeń luty marzec kwiecień maj czerwiec lipiec sierpień wrzesień październik listopad grudzień

Nowa rejestracja konta

Posiadasz już konto?
Zaloguj się lub zresetuj hasło