Klamki z eleganckim surowcem, jako rozwiązanie dla hoteli

Kategoria: Aktualności Dodano: Komentarz: 0 Wyświetlenia: 2797

Wnętrza hotelowe najczęściej mają to do siebie, że utrzymane są w dość stonowanym, uniwersalnym stylu. Jest to całkowicie uzasadnione, gdyż muszą sprostać oczekiwaniom różnych gości, którzy mają odmienne gusta. Nie oznacza to jednak, że należy całkowicie zrezygnować z dekoracji. Wręcz przeciwnie, są one niezbędne, aby podkreślić wyjątkowość danego obiektu. To właśnie elementy wykończenia w dużej mierze wpływają na odbiór całości, dlatego bardzo ważny jest przemyślany dobór detali, wyróżniających się wysoką jakością, elegancją i oryginalnością. Doskonałym tego przykładem są klamki z bursztynem, które stanowią świetne uzupełnienie hotelowych wnętrz.

Bursztynowe klamki do drzwi — naturalne piękno detali

Bursztyn to szlachetny surowiec, który wykorzystywany jest nie tylko do wykonywania unikalnej biżuterii, ale i różnorodnych dodatków wykończeniowych. Jego niezwykły wygląd od razu przywołuje na myśl wakacje nad morzem. Jednocześnie jest to surowiec elegancki, ponadczasowy i doskonale komponujący się z innymi materiałami, takimi jak drewno, szkło, metal, kamienie naturalne czy beton. Co więcej, bursztyn ma wiele cennych właściwości, o których nie należy zapominać. Jest naturalnym jonizatorem powietrza, ponieważ zawiera jony ujemne, które wykazują korzystny wpływ dla ludzkiego organizmu.

Klamka z bursztynem do drzwi wewnętrznych to wyjątkowy element dekoracyjny, który może odmienić wygląd każdego wnętrza hotelowego. Jest to doskonały sposób, aby zrobić wrażenie na gościach, szczególnie tych najbardziej wymagających.

Klamki z bursztynem od Amber Decor

Jeśli zachwyciły Cię eleganckie klamki z bursztynem, zdecydowanie powinieneś zapoznać się z ofertą naszej firmy. Zapewniamy klamki, których korpus wykonany jest z metalu, a element ozdobny stanowi ręcznie polerowana mozaika bursztynowa. Są one nie tylko estetyczne, ale i wyjątkowo trwałe (bursztyn montowany jest na stałe), dlatego też z powodzeniem posłużą przez długie lata.

Klamki do drzwi wewnętrznych dostarczane są wraz z akcesoriami montażowymi. Powstają wyłącznie z zastosowaniem naturalnego, polskiego bursztynu. Każdy model z naszej oferty jest unikalny — o innym układzie żywicy i wybarwieniu.

Komentarze

Bez komentarza w tej chwili!

Zostaw swój komentarz

niedziela poniedziałek wtorek środa czwartek piątek sobota styczeń luty marzec kwiecień maj czerwiec lipiec sierpień wrzesień październik listopad grudzień

Nowa rejestracja konta

Posiadasz już konto?
Zaloguj się lub zresetuj hasło