Korki bursztynowe, dekory i inne akcesoria z bursztynu, które ozdobią dom

Kategoria: Aktualności Dodano: Komentarz: 0 Wyświetlenia: 1092

Akcesoria z bursztynu do domu są nie tylko funkcjonalne, ale przede wszystkim wyróżniają się ponadprzeciętną estetyką. Dekory bursztynowe cechuje oryginalność, wysoka jakość wykonania i niepowtarzalność.

Bursztynowe korki do wina

Bursztynowe korki do wina są nie tylko dekoracyjne, ale i funkcjonalne. To akcesoria, które przydadzą się w każdym domu. Są też istotnym elementem wyposażenia eleganckich apartamentów. Warto pozostawić je w widocznym miejscu, aby przykuły uwagę gości. Ozdobne dekory tych korków zostały wykonane z prawdziwego bałtyckiego bursztynu.

Korki bursztynowe stanowią zamknięcie każdego rozpoczętego napoju. Zostały wykonane z wysokiej jakości stali nierdzewnej, więc nie wpływają ani na smak, ani na zapach. Wyróżnia je stożkowaty kształt, więc z łatwością można je dopasować do butelek o różnych wielkościach gwintu.

Uchwyty meblowe i klamki do drzwi

Uchwyty meblowe z bursztynem to kolejny przykład połączenia wysokiej estetyki z funkcjonalnością. Nasze certyfikowane wyroby zdobione są naturalnym bursztynem w wybarwieniu koniakowym, mlecznym lub wiśniowym. Oprócz tego tworzone są z zastosowaniem pozłacanego srebra, kryształów Swarovskiego i chromowanej stali o różnych rodzajach wykończenia.

Również klamki do drzwi mogą być ozdobione bursztynem z ręcznie polerowaną mozaiką. Każdy model jest unikalny, gdyż wyróżnia się innym układem żywicy i wybarwieniem.

Dekor do łazienki i inne bursztynowe akcesoria

Bursztyn to wszechstronny naturalny materiał, który skłania do różnych kreatywnych zastosowań podczas tworzenia akcesoriów użytkowych. Dzięki pomysłowości naszych projektantów możemy zapewnić Państwu szereg rozmaitych wyrobów, zachwycających funkcjonalnością i estetyką. To m.in.: baterie umywalkowe, lampy, a nawet obrazy z bursztynem.

Komentarze

Bez komentarza w tej chwili!

Zostaw swój komentarz

niedziela poniedziałek wtorek środa czwartek piątek sobota styczeń luty marzec kwiecień maj czerwiec lipiec sierpień wrzesień październik listopad grudzień

Nowa rejestracja konta

Posiadasz już konto?
Zaloguj się lub zresetuj hasło